30 września 2020 Event, Nowość, Seminarium Online

125 lat firmy OCULUS – OCULUS Online Show!

Rok 2020 to nasz wielki jubileusz: założony w 1895 roku OCULUS kończy 125 lat! Aby uczcić tę wyjątkową okazję zapraszamy na „OCULUS Online Show”. Oferujemy wydarzenia na żywo z międzynarodowymi ekspertami, ekskluzywne czaty na żywo ze specjalistami ds. produktów OCULUS, oraz rocznicową zniżkę na wszystkie produkty OCULUS  i wiele więcej!

Zapraszamy do rejestracji na OCULUS Online Show pod TYM LINKIEM gdzie będzie można wziąć udział w specjalnie przygotowanych seminariach z ekspertami w takich dziedzinach jak diagnostyka, chirurgia refrakcji i zaćmy oraz IOL.

Aby rozwiązać dowolne zagadnienie dotyczące produktów OCULUS istnieje możliwość zarezerwowania indywidualnej 15 minutowej konsultacji online poprzez wideo czat na żywo z naszymi specjalistami. (Dostępne tylko od 2 do 4 października 2020). Zapraszamy do rejestracji – ilość miejsc ograniczona!

Jako wisienkę na naszym jubileuszowym torcie oferujemy rocznicową zniżkę w wysokości 1,25% na cały asortyment firmy OCULUS!  Aby otrzymać rabat, należy wypełnić formularz kontaktowy na stronie OCULUS Online Show.

Zaczynamy już 1 października!

Zapraszamy na OCULUS Online Show !

Najlepsze życzenia od całego zespołu OCULUS

Udostępnij: